fbpx

Galeri

#Bizi Takip Edin

Hakkımızda

#Biz Kimiz

ESA Corporate nedir?

ESA Corporate, ESA Esports medya şirketinin kurumsal etkinlikler departmanıdır. Markalar özelinde, MICE, summit, gala, tiyatro vb. birçok kurumsal etkinlik için, 4000 m2’lik ESA Espor Arena içerisinde organizasyonlar yapılmasından sorumlu ESA Esports koludur.

ESA Esports Nedir?

ESA Esports, espor ve video oyunları sektöründe faaliyet gösteren, düzenlediği espor organizasyonları, ürettiği dijital içerikler ve eğlence sektörüne getirdiği yenilikçi bakış açısı ile Türkiye’de ve komşu coğrafyalarda pazar lideri olmayı vizyon edinmiş bir “yeni medya” şirketidir.

Fiziksel ve online olarak, ESA Esports markalı espor liglerinin ve turnuvalarının A’dan Z’ye organizasyonunu ve ev sahipliğini yapar.

Türkiye’nin en büyük espor arenası ve stüdyosunda, video oyunları ve espor temalı, ilgi çekici içerikler üreterek, bu içerikleri çeşitli dijital platformlarda yer alan ESA Esports kanallarında yayınlar.

Nasıl gidebilirim?

42 Maslak Shopping Hall, M2 metro hattı üzerinde, İTÜ Ayazağa durağına 600 metre, 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Büyükdere Caddesine de aynı uzaklıkta olduğundan, Beşiktaş ve Sarıyer yönüne giden belediye otobüsleri de yürüme mesafesindedir. Ayrıca, AVM yanında bir taksi durağı bulunmaktadır.

Nasıl rezerve edebilirim?

İletişim kurmak için; info@esaesports.com adresine mail atabilir veya +90 549 204 05 05 numaralı  telefondan kurumsal iletişim departmanımıza ulaşabilirsiniz.

Hangi gün/saat açık?

Hafta sonu etkinliklik olmadığı takdirde ofis alanı, hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Etkinlik gün ve saatine göre çalışma saatleri değişiklik gösterebilmektedir.

Etkinlikler

#Bize Katılın

İletişim

#Bize Yazın

ESA Corporate etkinlikleri ile alakalı iletişime geçmek için bize yazın!

ADRES: 42 SHOPPING MALL, AHİ EVRAN CAD., NO:6-70, SARIYER, İSTANBUL

E-POSTA: mehmet.ulusoy@esaesports.com

TELEFON: +90 549 204 05 05

    bizi takip edin: