fbpx
ESA Esports nedir?

ESA Esports, espor ve video oyunları sektöründe faaliyet gösteren, düzenlediği espor organizasyonları, ürettiği dijital içerikler ve eğlence sektörüne getirdiği yenilikçi bakış açısı ile Türkiye’de ve komşu coğrafyalarda pazar lideri olmayı vizyon edinmiş bir “yeni medya” şirketidir.

Fiziksel ve online olarak, ESA Esports markalı espor liglerinin ve turnuvalarının A’dan Z’ye organizasyonunu ve ev sahipliğini yapar.

Türkiye’nin en büyük espor arenası ve stüdyosunda, video oyunları ve espor temalı, ilgi çekici içerikler üreterek, bu içerikleri çeşitli dijital platformlarda yer alan ESA Esports kanallarında yayınlar.

Nasıl giderim?

Harita üzerinden görebilirsiniz. 42 Maslak M2 metro hattı üzerinde, İTÜ Ayazağa durağına 600 metre, 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Büyükdere Caddesine de aynı uzaklıkta olduğundan, Beşiktaş ve Sarıyer yönüne giden belediye otobüsleri de yürüme mesafesindedir. Ayrıca, AVM yanında bir taksi durağı bulunmaktadır.

Giriş ücretli mi?

Giriş ücretleri etkinliğin niteliğine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Yaş sınırı var mı?

Yaş sınırı etkinliğin niteliğine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Turnuvalara nasıl katılabilirim?

Turnuvalar web sitemiz üzerindeki etkinlikler sayfası üzerinden veya sosyal medya hesaplarımızda paylaşılan kayıt linki üzerinden yapabilirsiniz.

Hangi gün/saat açık?

Hafta sonu etkinliklik olmadığı takdirde ofis alanı, hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Turnuvadan kazandığım ödülleri nasıl teslim alabilirim?

Turnuvadan kazanılan fiziki ödüller ESA Esports tarafından adresinize teslim edilecektir. Adres ve iletişim bilgileriniz için sizinle iletişime geçilecektir.

Turnuva yokken mekan içerisinde oyun oynayabilir miyim?

Maalesef, ESA Esports Arena bir oyun merkezi değil etkinlik mekanıdır.

Burada yalnızca espor etkinlikleri mi oluyor?

Hayır, yalnızca espor etkinlikleri olmuyor. Kurumsal çapta etkinlikler de düzenliyor.

bizi takip edin: