fbpx

Toplam 45.000₺ ödüllü ESA Otomobol Kupası başlıyor

Toplam 3 ay boyunca, aylık seriler halinde sürecek mücadelede Rocket League takımları 45.000’lik ödül havuzuna ortak olabilmek için kıyasıya rekabet edecekler.

Eşi benzeri görülmemiş bir turnuva sistemi ile ESA Esports, Rocket League takımlarının Türkiye esporundaki gelişimlerine destek olmak için düzenlediği bu kupada, takımlar her ayın ilk 3 haftası eleme, son haftasında ise bu elemelerden seçilen takımlar arasında ayın finali oynanıyor olacak. Bu 3 ayın sonunda ise büyük finalde en çok puan toplayan 8 takımın şampiyonluk mücadelesini izleyeceğiz.

Her hafta çarşamba günü ESA Esports Twitch kanalından canlı olarak sunumu gerçekleştirilecek olan maçlar, Rocket League esporcuları için kendilerini göstermek için bir fırsat ortaya koyuyor olacak.

Turnuva organizasyonu ve takım iletişimleri ESA Esports Discord sunucusu üzerinden gerçekleştirilecektir. Her oyuncuya Rocket League permi verilecek ve Rocket League kanalı ekibinden destek alabilecekleri bir #destek odası yer alacaktır. 

 

Turnuva Ödül Dağılımı:

Her ay toplam 7.500₺ ve büyük finallerde de toplam 22.500₺ olmak üzere ödül havuzu 45.000₺ tutarındadır. Aylık dağılım ise şu şekildedir;

 

  1. Takım – 410 Puan – 2.500₺ ödül
  2. Takım – 300 Puan – 1.700₺ ödül
  3. Takım – 250 Puan – 1.100₺ ödül
  4. Takım – 200 Puan – 700₺ ödül

5-6. Takımlar – 150 Puan – 450₺ ödül

7-8. Takımlar – 100 Puan – 300₺ ödül

 

Aşağıdaki linkten takımınız ile kayıt olabilir, profesyonel arenada boy gösterebilirsiniz! Tüm takımlara başarılar dileriz.

Turnuva Başvuru Formu İçin Tıklayınız

 

*Tüm oyunculara kural kitapçığını okumaları önerilir.

*Merak ettiklerinizi turnuvanın S.S.S. metninden veya Discord sunucumuzdaki Rocket League yetkililerinden öğrenebilirsiniz.

Turnuva Kural Kitapçığı İçin Tıklayınız

Turnuva S.S.S. Metni İçin Tıklayınız

 

bizi takip edin: