fbpx

Yılın Son Turnuvası ESA Esports Rocket League Turnuvası Kayıtları Başladı!

ESA Esports Rocket League Turnuvası kayıtları başladı!

28-29-30 Aralık 2020 tarihlerinde, 3.000 TL ödül havuzu ile gerçekleşecek ESA Esports Rocket League Turnuvası kayıtları başladı. Takımlar hazırsa, yepyeni bir ESA Esports turnuva macerası başlıyor! İki aşamadan oluşacak ESA Esports Rocket League Turnuvası’nda, zorlu ön eleme grup karşılaşmalarının ardından toplam 8 takım final aşamasına çıkmaya hak kazanacak. Herhangi bir katılım sınırının bulunmayacağı turnuvada final aşamasına Blaze Esports, Etiget Esports, İstanbul Wild Cats ve Karagümrük Esports takımları davetli olarak dahil olacak. Double elimination formatında oynanacak turnuvanın final aşaması 12 takımlı gerçekleşecek ve davetli takımlar turnuvaya 2. Tur’dan dahil olacak. ESA Esports Discord sunucusu üzerinden gerçekleşecek turnuvada, 3.000 TL’lik ödül havuzunun ilk 3 takıma dağılımı ise şu şekilde;

1. Takım: 1500₺

2. Takım: 1000₺

3. Takıma 500₺

Final karşılaşmaları ise 30 Aralık 2020 Çarşamba günü, saat 20:00’da twitch.tv/ESAesportsTV kanalından canlı olarak yayınlanacak. Turnuva kayıtları ESA Esports Discord sunucusu ve esaesports.com üzerinden alınacak olup sunucunun oyun-perm kanalından “Rocket League” permi almayan kullanıcılar, Rocket League turnuva sayfasını görüntüleyemeyecektir. Başvurular genel görünüme açıktır. Buradan başvuru kanalına ulaşabilirsiniz. Ayrıca, aşağıdaki formu doldurup, tekrar aynı adımları izleyerek turnuvaya katılacağınız Discord kanalımıza ulaşabilirsiniz.

Kural Kitapçığı İçin Tıklayınız

Ayrıca, aşağıdaki formu doldurup, tekrar aynı adımları izleyerek turnuvaya katılacağınız Discord kanalımıza ulaşabilirsiniz. Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra Discord sunucumuzdaki Rocket League #duyurular kanalını takip etmeniz zorunludur. Yapılacak herhangi bir değişiklik bu kanaldan duyurulacak, maçlar yine burada organize edilecektir. Kural kitapçığını incelemeden kayıt olmamanız önerilir.

Turnuva Başvuru Formu İçin Tıklayınız

 

Dıscord sunucusunda yolumu nasıl bulurum?

bizi takip edin: